Hoppa till sidans innehåll

Uppdaterad startlista BLTM

30 JUL 2019 13:42
  • Skapad: 30 JUL 2019 13:42

Namn Klubb/Stad Lopp
Halvan Helan
Anna Hynynen Fagersta x  
Pia Sundelin   x  
Maria   Södervall     x
Niclas   Larsson Team Supercharlie   x
Martin   Lagerkvist Västerås x  
Sebastian   Aldén Team Pumpen SK   x
Viktoria Bäckström Team Pumpen SK   x
Pia Johansson Norbergs OK x  
Jimmy   Koivisto Norbergs OK   x
Peter   Nordström   x  
Matthias   Holmstedt   x  
Maja   Holmstedt   Korten  
Elin Eriksson Västerås SOK x  
Andreas   Eriksson Västerås SOK x  
Mats   Liljegren Team Skavsåret IF   x
Anton   Agustsson FOK x  
Lars-Göran Berggren Team Skavsåret IF   x
Anna   Hjulström   x  
Oskar Buhre   x  
Eric Rode   Olsen   x  
Mikael Manske   x  
Per Malm Örebro x  
Tanja Hörner   Nordin Enköping x  
Malin Jonsson Sala x  
Åsa Bergman Västerås LK   x
Daniel Ek Västerås LK   x
Senad   Suhonjic Västerås LK   x
Tobias   Andersers     x
Lina   Bäckström Norbergs OK x  
Magnus   Sandberg Norbergs OK x  
Olov Gohde Dalaporten Running   Team x  
Ola   Wilhelmsson     x
Anki Lundin   x  
Henrik Ortman Västerås LK   x
Niklas   Hällblad   x  
Mattias   Andersson   x  
Cecilia   Eriksson Norbergs OK x  
Emil   Kjellberg     x
Anders   Björklund Västerås x  
Mattias   Bolinder Täby x  
Sara-Lena   Stolt   x  
Rickard   Nyberg   x  
Ellen Stolt   Korten  
Lovisa Bylund Fagersta OK Korten  
Jessica   Moverare   x  
Jonas Wincent IFK Sala   x
Gunnar   Klingberg Karbennings GOIF x  
Janne   Andersson Karbennings GOIF x  
Roger   Carlsson Västerås LK   x
Kim   Korpilahti   x  
Jessie   Ahlkvist Fagersta x  
Niklas   Jörgensen   x  
Jonny   Elofsson   x  
Peter Ahlvik Älvsjö x  
Thor Draiby     x
Camilla   Draiby     x
Mats
  Johansson
Örebro AIK   x
Andreas   Wikstrand     x
Karolina   Wernström   x  
Leif   Markfjärd Avesta OK x  
Åsa Persson Vegan Runners  IK x  
Carolina   Johansson Fagersta x  
Eva-Maj   Erneby   x  
Joel Larsson Hägersta GF   x
Emma Sjönell     x
Ilich Vera Westeros Trail   Running Society   x
Micke   Johansson Løbeklub ulkebøl   x
Erica Erixon  DoTheWork AB Avesta x  
Anders   Lindahl     x
Lennart Lindh   x  
Peter Löving Västerås x  
Marcus Löving Västerås x  
Fredrik Sone Attunda OK x  
Anna Strand Attunda OK x  
David   Tingström     x
Jimmy   Spolander     x
Fredrik Norén     x
Lena Elvin   x  
Skribent: Maria Bylund
Epost: Adressen Gömd

Använd bilden ovan (svenska spel) när ni spelar så tjänar klubben lite pengar

 

Idrottens dag 2019

 

Juniorer

Våra duktiga Ungdomar!
Vill ni vara med kontakta oss !

 

anita

Plats för Sponsorer kontakta Anita

Postadress:
Fagersta OK - Orientering
Anita Molinder, Vikingavägen 20
73743 Fagersta

Kontakt:
Tel: +4622317847
E-post: This is a mailto link

Se all info